ÖZEL TASARIMLAR

İşletmenizin kullanım alanları ve kişisel fikirlerden doğan ihtiyaçlar için sizlere özel tasarımlarımızı sunmaktayız. Kullanmış olduğunuz cihaz ve kullanım alanlarınızla ilgili yenilikler sağlayan tasarımlarımızla yaptığımız kombinasyonları ve özel projelerinizde ihtiyacınız olan fikirleri sizlerle buluşturuyoruz.

Technopole, mevcut moduler yapısı sayesinde en uygun montaj aparatlarını birbirlerine kombinleyerek doğru kombinasyonu bulur.

Tamamen farklı tasarım çözümleri için lütfen bizimle iletişime geçiniz..

“Hiç bir montaja ihtiyaç olmadan pos cihazı ve pinpad cihazlarınızı dilediğiniz yerde 360 derece dönme kabiliyetiyle kullanmanız için tasarlanmıştır.”

“Bu tasarım ünlü bir konfeksiyon markasında kullanılmak için tasarlanmıştır. Tasarım da müşteri göstergesi-ekranı ve pinpad cihazı kasa noktalarında konumlandırılarak işletmede maximum verim almıştır. ”

“Check-out sistemli ya da sadece görsellik isteyen işletmeler için tasarlanan, yan-kol aparatı ile çözüm sunan bir kombinasyondur.”

“Görseldeki tasarım özellikle konfeksiyon ve restoran ödeme noktalarında ki görüntü kirliğini yok eder ve tezgah üstünde çok yer kaplayan cihazların tek bir aparat ile toplanması sağlar.”

“Özellikle akaryakıt istasyonlarında ki pinpad(şifrematik) cihazlarının oluşturduğu görüntü kirliliği ve aşırı alan kullanımına çözüm olan, son zamanlarda bir çok istasyonun yeni tercihi olan TP901…”

“TP901, sizin tercih ettiğiniz sayıda pinpad(şifrematik) ve pos cihazı aynı stand üzerinde eklenebilir ve çıkartılabilir.”

“TP501L; Samsung Galaxy TabA” modeli için tasarlanmış, özel proje için okuyucu haznesi eklenmiş, montaj ihtiyacı olmadan dilediğiniz yerde 360 derece dönebilen, yatay-dikey konumlandırılabilen bir tasarıma sahiptir. ”

“TP501S; Samsung Galaxy TabA 8 SM-T290 modeli için tasarlanmış, montaj ihtiyacı duymadan dilediğiniz yerde 360 derece dönebilen, dikey-yatay olarak konumlandırılabilen bir tasarıma sahiptir. “

Bir Cevap Yazın