TECHNOPOLE

“Technopole,kasa çıkış noktalarında tam ergonomi sağlayan bir tasarım harikasıdır!”

EFT-POS terminalleri ve kasa çıkış noktaları için Technopole montaj aparatları tercih edilmektedir.
Neden Technopole?

• İnsan sağlığı açısından ergonomi sağlanmasıyla birlikte,gerçekleşecek işlemi de hızlandırır,
• Tekrarlanan işlerde ayar yapma durumunda kalmazsınız,
• Montajdaki ölçüsel hata oranını düşürür,
• İşletmenizin verimliliği artar.

TechnoPole

Technopole sayesinde kasa çıkış noktalarında ergonomik kullanıma ve sade bir görünüme sahip olabilir, ödeme noktalarındaki kablo kirliliğinden kurtulabilir, kullandığınız ürünlerin ömrünü uzatabilir, kasa noktalarında harcanan zamanı en aza indirgeyebilir ve bu sayede müşterilerinizin kişisel bilgilerinin güvenliğini de sağlayarak işlemlerinizin daha hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağlayabilirsiniz.

Technopole Kullanım Alanları

TechnoPole ürünleri perakende satış yapılan tüm ödeme noktalarında kullanılmaktadır; büfe, market, süpermarket, hipermarket, toptancı (gross) marketler, spor mağazaları, hazır giyim mağazaları, ayakkabı mağazaları, tekel bayiler, kuruyemişçiler, unlu mamul satışı yapan dükkanlar, eczaneler, AVM’ler, fastfood restoranları, alakart restoranlar, yapı marketler, benzinlikler, kozmetik mağazaları ve kırtasiyeler dahil olmak üzere sayamadığımız pek çok farklı sektörde kullanıma uygundur.

Ergonomik

Mağaza, Süpermarket, Restoran ve Fast Food gibi işletmelerde Kasa ve Satış hizmetinin yapıldığı satış noktalarının darlığı ve kulanım alanı sınırları işletmeleri Ergonomik çözüm arayışına itmiştir.

Pratik

Perakende ortamlardaki satış noktalarında, işlevsellik ve kullanım açısından tüm müşteri gereksinimlerini karşılayacak şekilde dizayn edilmiştir.

Güvenli

Tam da bu noktada, TechnoPole çözümleri, Satış noktalarında kullanılan Elektronik cihazların kolay ve hızlı kullanımı yanında, daha güvenli satış noktası ortamı yaratmayı hedeflemiştir.

Yenilikçi

Yine bu satış noktalarında kullanılan EFT – POS terminallerinin daha verimli ve güvenli kullanımı için TechnoPole EFT – POS montaj kitleri satış noktanızda inovasyon yaratmanızı sağlar.

Bir Cevap Yazın